Škola     Hudební obor     Taneční obor     Dramatický obor     Výtvarný obor     Soubory     Projekty  
NAŠE ŠKOLA
Aktuálně
z Deblína
z Doubravníku
z D.Louček
z Drásova
z Nedvědice
CHVÁLÍ NÁS...
Rok 2017/2018
Archiv
ZUŠ a TV
ÚŘEDNÍ DESKA
Školní rok
Rozhodnutí ředitele
Povinné informace
Poptávky a výzvy
Výroční zprávy
Archiv VZ
STUDUJ U NÁS...
Školné
Přijímací zkouška
Přihláška
Odhláška
KONTAKTY
Škola
Naši učitelé
HISTORIE ŠKOLY
Z historie...
60.výročí
PODPORUJEME...
HA-KAPELA

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Aktuality...

17.12.2018 Vánoční koncert v Doubravníku
ZŠ Doubravník, 17:00
..ke stažení
 • Plakát
 • Na pobočce v Doubravníku připravily kolegyně Marika Kašparová a Kateřina Kessnerová vánoční vystoupení žáků ZUŠ Tišnov. V pondělí 17.prosince v 17 hodin rozezní žáci naší školy hudební třídu v ZŠ Doubravník. V devatenácti číslech se představí všichni žáci, kteří jsou na pobočce v Doubravníku zapsáni.
    
  18.12.2018 Vánoční koncert v Deblíně
  Obecní dům Deblín, 17:00
  ..ke stažení
 • Plakát
 • Deblínský vánoční koncert, který pořádáme 18. prosince v prostorách Obecního domu nabídne návštěvníkům nejen kulturní zážitek, ale také příležitost vzpomenout na historii vzniku deblínské pobočky naší školy. V roce 2019 vzpomínáme 70. výročí vzniku ZUŠ Tišnov, a současně připomeneme 10. výročí pořádání vánočních koncertů. Společně s muzikanty se představí také žáci Výtvarného oboru, kteří v Deblíně pracují pod vedením paní učitelky Jany Zouharové.
    
  18.12.2018 Vánoční koncert ZUŠ
  Sál MěKS, 18:30
  ..ke stažení
 • Plakát
 • Prvním slavnostním koncertem v rámci oslav 70. výročí založení ZUŠ Tišnov začne koncertní sezóna školy. Při příležitosti 70. výročí založení ZUŠ Tišnov jsme pro návštěvníky koncertu připravili překvapení v podobě vzácného hosta.
  Pro vánoční koncert jsme pozvali Dadu Klementovou - pedagožku z DIFA JAMU Brno. Ta sebou přiveze své žáky muzikálového herectví, kteří vystoupí ve druhé polovině koncertu se svým úžasným uměním.
       
  19.12.2018 Adventní zastavení
  Kino Svratka, 18:00
  ..ke stažení
 • Plakát
 • Adventní zastavení - tak jsme pojmenovali koncert školních kapel TomBand a FaltaBand. Oba dva soubory za celou dobu své existence udělaly veliký kus práce. TomBand se postupně transformuje do taneční kapely, kterou snad brzy uvidíme na jednom z tišnovských plesů. A v jejich stopách se neúprosně řítí kupředu kapela FaltaBand, kterou tvoří mladší žáci hudebního oboru. Obě kapely pracují pod vedením pana Miroslava Falty, který na pobočce Dolní Loučky založil další hudební sestavu..
       
  Varhanní koncerty 2018 v Lomnici a Předklášteří
  07První červnovou neděli se vydalo celé varhanní oddělení do kostela Navštívení Panny Marie v Lomnici, kde již čtrnáct dní předem chystalo rejstříky a barevné zvukové kombinace na první z koncertů. Na začátek všechny přítomné srdečně přivítal otec Ervín úvodním slovem a koncert začal. Ve dvanácti číslech se představili čtyři varhaníci, kteří nacvičili náročný repertoár od baroka po současnost v délce 80 minut!

  Úspěchy pěveckého oddělení
  P3210434Po třech letech je zde v tomto školním roce opět celostátní soutěž ZUŠ v sólovém zpěvu, vyhlášená MŠMT.
  S tou pravou soutěžní dychtivostí se do ní letos přihlásili všichni tři chlapci z mé třídy - Viktor Chocholatý / IV.kat. /, David Kellner / III.kat. / a Petr Chlup /I.kat./. Dívky zastoupila věkově i služebně nejstarší Anna Buterinová / IX.kat./


  SLAVTE S NÁMI


  NAJDETE NÁS  E-ŠKOLA


  PODPORUJÍ NÁS