Škola     Hudební obor     Taneční obor     Dramatický obor     Výtvarný obor     Soubory     Projekty  
NAŠE ŠKOLA
Aktuálně
z Deblína
z Doubravníku
z D.Louček
z Drásova
z Nedvědice
CHVÁLÍ NÁS...
Rok 2019/2020
Archiv
ZUŠ a TV
ÚŘEDNÍ DESKA
Školní rok
Rozhodnutí ředitele
Povinné informace
Poptávky a výzvy
Výroční zprávy
Archiv VZ
STUDUJ U NÁS...
Školné
Přijímací zkouška
Přihláška
Odhláška
KONTAKTY
Škola
Naši učitelé
HISTORIE ŠKOLY
Z historie...
60.výročí
PODPORUJEME...
HA-KAPELA

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Okénko do pobočky....

Deblín

Vánoční koncertík v Deblíně (18.12.2017)
19Po dvou besídkách v Tišnově, kde zazněly skladby klasické i jazzové, byli žáci nachystáni potěšit své rodiče, prarodiče a známé skladbami typicky vánočními a souborovou hrou.

Žákovské besídky z Deblína (8. a 13. 12. 2017)
žák ZUŠ TišnovDlouho bych musela počítat, kolikrát již vyrazili žáci z Deblína do Tišnova zahrát svůj repertoár do koncertního sálu ZUŠ. Nejinak tomu bylo i před Vánocemi, kde vystoupili na pódiu se svými hudebními nástroji - flétnami, kytarami a školním koncertním klavírem.

Varhanní koncert v Deblíně
DSC02444V neděli 28. května 2017 se rozezněl chrám sv. Mikuláše v Deblíně zvukem varhan a fléten. V odpoledních hodinách zde vystoupili žáci varhanní třídy MgA. Silvie Jebáčkové a žáci flétnové třídy Jany Havelkové.

2. absolventský koncert
Jitka VečeřováTýden po prvním absolventském koncertě následovala druhá vlna našich absolventůj jmenovitě: Iveta Loukotová (akordeon), Jan Čada (housle), Helena Bednářová, Kristýna Lipovská, Kristýna Lorenzová, Tereza Lorenzová, Noemi Martináková, Petr Vašíček, Miroslava Vašíčková (klavír), Radim Král, Ondřej Králík, Veronika Lásková (zobcová flétna), Jana Stehlíková, Anna Vrzalová (zpěv), Jitka Večeřová (kytara).

 
1. absolventský koncert
Kamila GoldmanováJako každý školní rok patří měsíc květen absolventský koncertům. Na prvním koncertě našich absolventů se představí první část těch, kteří ukončují první, nebo druhý stupeň uměleckého vzdělávání. Jmenovitě to jsou: Libuše Babičková, Anežka Bartoňková, Marie Bednářová, Kamila Goldmannová, Hedvika Jebáčková, Victoria Kučerová, Adéla Kulíšková, Dagmar Lukasová, Kateřina Mátlová, Sabina Medunová, Jana Novotná, Jiří Pokorný, Elena Rozbořilová, Adéla Sáblíková, Kristýna Sedláčková, Barbora Toncerová, Ondřej Vitula a Alžběta Zavřelová.

 
Májový koncert v Deblíně
Klára Čermáková,  Martin VyhňákAni letošní studené počasí, které pro měsíc květen nebývá obvyklé, neodradilo posluchače od návštěvy Obecního domu v Deblíně. 9. května v těchto prostorách připravili žáci deblínské pobočky multimediální koncert.

 
Besídka žáků z Deblína
Jan HavelekKaždoroční vystoupení žáků pobočky z Deblína na hlavní budově se staly již tradicí. Jinak tomu nebylo ani 6.dubna 2017. Ve dvou dnech si v koncertním sále ZUŠ Tišnov zahráli všichni žáci hudebního oboru z Deblína.

 
Výchovný koncert pro žáky 1. a 2. tříd v Deblíně
WP_20161214_09_39_21_ProVe středu 14.12.2016 se naši malí žáčci z prvních a druhých tříd zúčastnili vánočního koncertu pořádaného žáky a pedagogy ze ZUŠ Tišnov. Mohli si poslechnout známé koledy v podání malých flétnistů nebo klavíristů, seznámili se s jednotlivými hudebními nástroji a jejich využitím a se základní hudební terminologií.

1. třídní besídka deblínské pobočky
Kateřina KlusákováTéměř každý čtvrtek se rozezvučí školní koncertní sál hudbou našich žáků. Pravidelně jednou za 14 dnů se představují na besídce žáci hudebního oboru z Tišnova.

 
Bacha na ZUŠ
Dne 1. května 2016 – tento sváteční den, byl i svátek pro varhanní oddělení naší ZUŠ. Možnost si zahrát na krásné varhany v bazilice Nanebevzetí Panny Marie v Porta coeli v Předklášteří u Tišnova, to je opravdu zážitek.

 
Absolventský koncert v Deblíně s výstavou
21. dubna se v Obecním domě v Deblíně uskutečnil Absolventský koncert žáků deblínské pobočky ZUŠ Tišnov. Na tomto koncertě se představili nejen žáci a absolventi hudebního oboru, ale svou prezentaci zde měl také výtvarný obor, včetně absolventů, kteří představili své absolventské práce.

 
Besídka pobočky Deblín v Tišnově
Žáci pobočky z Deblína v každém pololetí vystupují na besídce, kterou pořádáme na hlavní budově v Tišnově. Jinak tomu nebylo i ve dnech 6. - 8. dubna 2016.

 
Vánoční koncertík v Deblíně - po sedmé
Poslední předvánoční týden, je společným koncertem završen.
V Obecním domě Vysočina, tam to pravidelně bývá.
Na středu to letos vyšlo a hodně se nás tam sešlo.
Jako vždycky žáci hráli – na flétny a na kytary.


 
Z Deblína do Tišnova a zpět
Každoročně, v předvečer vánočních svátků, vyráží deblínská pobočka na malé „koncertní turné“. Nejprve zahráli ti nejmenší v prostorách ZŠ Deblín a hned poté byli na řadě starší žáci. V letošním školním roce měli na výběr ze dvou termínů – 9. a 11. prosince. Oba termíny se rychle zaplnily, protože muzikantů je hodně a někteří dokonce hrají na dva, nebo i na tři nástroje.

 
Besídka pobočky Deblín
Poslední listopadový den se v Deblíně muzicírovalo. Klasická třída šesťáků se proměnila v koncertní sál, do kterého se jen stěží vešli všichni posluchači. Hráli totiž ti nejmenší, na které se přišli podívat nejen rodiče a sourozenci, ale také všechny babičky...

Výstava „Tektonika paměti“
Cílem programu je seznámit žáky interaktivní formou s výstavou Tektonika paměti a s fenoménem paměti, vzpomínání a zaznamenáváním minulosti. Pracovat budeme také s tématem paměti a fikce, paměti oblíbeného místa a také paměti místa Domu umění, v němž zanecháme důležitou stopu pro budoucnost.

Absolventský varhanní koncert duchovní hudby ze ZUŠ
Neděle 31. května 2015 odpoledne byla plná slunce. Kdo se šel projít do přírody, jistě neudělal chybu. Neprohloupil ovšem ani ten, kdo zavítal do tišnovského kostela sv. Václava na koncert varhanní třídy paní učitelky Silvie Jebáčkové a hostů. Posluchači obsadili většinu lavic.

1. Absolventský koncert 2014/2015
Na prvním absolventském koncertě ZUŠ Tišnov ve školním roce 2014/2015 svůj závěrečný výkon podalo 9 absolventů hudebního oboru. Jejich čísla byly rovnoměrně rozděleny do celého večera, čímž byla zajištěna pestrost celého večera. Absolventi se představili jak ve hře sólové, tak ve hře komorní (dua, tria).

 
„Roztančené jaro v Deblíně“
V pondělí 20. dubna 2015 se uskutečnil v prostoru Obecního domu Deblín koncert a výstava „Roztančené jaro“ žáků deblínské pobočky ZUŠ Tišnov .Název „Roztančené jaro“ se symbolicky odkazoval na hudební vystoupení žáků...

 
Gratulujeme!!!
Žákyně naší školy, Gabriela Humpolíková, úspěšně složila talentovou zkoušku na Konzervatoř Brno a byla přijata ke studiu hry na varhany.

„Poctivá příprava a každodenní cvičení na klavír se vyplatilo. Jsem na Gábinku pyšná, protože udělala spoustu práce. Nelehký repertoár od stupnic a akordů, přes etudy, polyfonii, klasickou sonátu, romantickou i moderní přednesovou skladbu – vše zpaměti. Přijetí na brněnskou Konzervatoř je první velký krok k profesionální dráze muzikanta – umělce. Jsem ráda, že jsem vedla první malé krůčky právě já.
Chtěla bych Gábince popřát, aby byla ve studiu úspěšná a šťastná.“

MgA. Silvie Jebáčková – třídní učitelkaŽáci VO v Richard Gallery
Žáci se zúčastnili galerijní animace „Barevný poklad galerie“ v Richard Adam Gallery v Brně.
Program byl kvalitně připraven a přidán žákům. Lektor žáky zaujal a díky tomu svědomitě plnili své úkoly v galerii.


Vánoční koncertík komorní hudby v Deblíně
Všichni žáci naší deblínské pobočky vystupují pravidelně na třídních besídkách, které již proběhly 3., 8. a 9. prosince 2014. Vrcholem a slavnostním zakončením roku je Vánoční koncert, který je spíše odměnou za pilnou práci a letos šlo o práci tak trochu „navíc“.

65 let ZUŠ Tišnov
Dožít se šedesáti pěti let je dnes v životě jednotlivce důvodem k odchodu do důchodu. Šedesát pět let instituce - Základní umělecké školy Tišnov - bylo v průběhu školního roku 2013/2014 naopak podnětem ke zvýšenému pracovnímu úsilí. Vždyť instituce, která dosáhla takto požehnaného "věku", je ještě mladicí! Čtyři obory školy (hudební, literárně dramatický, taneční a výtvarný) se proto doslova předháněly ve svých aktivitách. Ať už jsou jejich sídla v budovách v Tišnově či jde o pobočky v Deblíně, Doubravníku, Drásově nebo Nedvědici.

 
Vystoupení pro domov seniorů
Žáci deblínské pobočky zpříjemnili jedno pěkné odpoledne obyvatelům Domova seniorů v Předklášteří.

Úspěch výtvarného oboru z Deblína
Žáci výtvarného oboru deblínské pobočky se zůčastnili soutěže Dva věty pořádané brněnským Domem dětí a mládeže Junior. V kategorii žáků 6. - 9. tříd se na 2. místě umístila Veronika Crhová. Podotýkám, že toto 2. místo udělila jak odborná porota, tak i přítomná veřejnost.

Slavné melodie a evergreeny
Jarní koncert naší deblínské pobočky byl letos ve znamení slavných melodií a evergreenů. Žáci vyšších ročníků pilně, a hlavně s nadšením, nacvičovali ty nejznámější melodie a těšili se na vystoupení. Při cvičení bylo vidět, že skladby z filmů, muzikálů, ale i známé skladby od slavných skladatelů (Bach, Beethoven, Mozart) hrají žáci s radostí - a to je ten nejlepší důvod proč hrát.

 
Žákovská besídka
Tradiční jarní besídka byla letos trochu netradiční. Žáci klavírní třídy Silvie Jebáčkové jsou na koncertní sál v Tišnově zvyklí, ale letos si zahráli i žáci paní učitelky Jany Havelkové, kteří hráli na zobcové a příčné flétny a na kytary.

 
Vánoční koncertík v Deblíně
Letos již popáté se konal v Obecním domě v Deblíně Vánoční koncert, a tak jsme rádi, že se povedla založit nová tradice na deblínské pobočce ZUŠ Tišnov. Nejenže jsou slyšet koledy, vánoční písně a skladby známých skladatelů, ale vždy se mohou těšit návštěvníci koncertu na nějaké překvapení.

  
1. Absolventský koncert
Na prvním absolventském koncertě školního roku 2012/2013 se představila první polovina absolventů hudebního oboru, a to ve zpěvu, ve hře na akordeon a ve hře na klavír.

 
Třídní besídka žáků Jany Havelkové
Bývá zvykem třídních besídek, aby si zahráli všichni žáci bez ohledu na věk nebo zdatnost. Je to jakási prověrka jejich píle a soustředění a také pevných nervů. Vždyť právě při této příležitosti se schází všichni blízcí….

 
Vánoční koncertík s výstavou 17. 12. 2012
Každý rok se setkáváme v předvánočním čase v Obecním domě v Deblíně. Naši žáci, jejich rodiče a blízcí, abysme se společně zaposlouchali nejen do melodií českých a moravských koled, ale i skladeb vážnějšího charakteru.

 
Předvánoční výstava v Deblíně
17.prosince 2012 při příležitosti předvánočního koncertu hudebních oborů ZUŠ byla v Obecním domě Městyse Deblína zahájena krátká výstavka prací žáků, kteří navštěvují VO ZUŠ v Deblíně.

 
Z Deblína do Tišnova – klavírní besídky 28. a 29. 11 2012
Již se stalo tradicí, že žáci klavírního oddělení deblínské pobočky hrají na třídních besídkách v koncertním sále ZUŠ Tišnov. Je zde možnost zahrát si na opravdu krásný hudební nástroj, na který se výborně hraje.

Podzimní besídka v nové sborovně na ZŠ Deblín
Nové prostředí deblínské sborovny na ZŠ, která byla v letošním roce upravena do podoby studovny, přilákalo i naši flétnovou a kytarovou třídu. Paní učitelka Jana Havelková připravila s žáky 1. a 2. ročníku besídku pro rodiče a blízké příbuzné....

 
Vánoční koncertík v Deblíně
Již dvakrát se v Obecním domě s úspěchem uskutečnil "Adventní koncert" našich žáků. V letošním školním roce jsme zvolili trochu pozdější datum, 19. prosince 2011. Na adventním věnci hořely čtyři svíčky, do Vánoc zbýval jen kousek. Proto také bylo zřejmé, že v programu "Vánočního koncertíku" musí většinu skladeb tvořit koledy, podpořené vánoční výzdobou výtvarného oboru. A to se také povedlo....

 
Jarní besídka v Deblíně
Dvanácté dubnové odpoledne se pro flétnovou a kytarovou třídu neslo ve znamení příprav. Zatímco se venku proháněl vítr s deštěm, my jsme se s dětmi proháněli sálem Obecního domu. Chystáme nástroje, noty, stojany i židličky pro publikum. Nezapomeneme ani na výtvarný obor ZUŠ, který má v Deblíně také své místo. Jejich půvabné výrobky děti opatrně vytahují z krabice a pyšně pokládají na stůl…tak a ještě kytička …a výzdoba je hotová.

 
Adventní koncert v Deblíně
13. prosince 2010 se konal v deblínském Obecním domě Adventní koncert. Příjemné prostředí a sváteční nálada provázela celé odpoledne už při jeho přípravách. Plakáty vyvěšené od Tišnova po Deblín zvaly návštěvníky i ze vzdálenějších míst....

 
SLAVTE S NÁMI


NAJDETE NÁSE-ŠKOLA


PODPORUJÍ NÁS


FINANCUJÍ NÁS