Škola     Hudební obor     Taneční obor     Dramatický obor     Výtvarný obor     Soubory     Projekty  
NAŠE ŠKOLA
Aktuálně
z Deblína
z Doubravníku
z D.Louček
z Drásova
z Nedvědice
CHVÁLÍ NÁS...
Rok 2017/2018
Archiv
ZUŠ a TV
ÚŘEDNÍ DESKA
Školní rok
Rozhodnutí ředitele
Povinné informace
Poptávky a výzvy
Výroční zprávy
Archiv VZ
STUDUJ U NÁS...
Školné
Přijímací zkouška
Přihláška
Odhláška
KONTAKTY
Škola
Naši učitelé
HISTORIE ŠKOLY
Z historie...
60.výročí
PODPORUJEME...
HA-KAPELA

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Okénko do pobočky....

Doubravník

17.12.2018 Vánoční koncert v Doubravníku
ZŠ Doubravník, 17:00
..ke stažení
 • Plakát
 • Na pobočce v Doubravníku připravily kolegyně Marika Kašparová a Kateřina Kessnerová vánoční vystoupení žáků ZUŠ Tišnov. V pondělí 17.prosince v 17 hodin rozezní žáci naší školy hudební třídu v ZŠ Doubravník. V devatenácti číslech se představí všichni žáci, kteří jsou na pobočce v Doubravníku zapsáni.
    
  2. absolventský koncert
  Jitka VečeřováTýden po prvním absolventském koncertě následovala druhá vlna našich absolventůj jmenovitě: Iveta Loukotová (akordeon), Jan Čada (housle), Helena Bednářová, Kristýna Lipovská, Kristýna Lorenzová, Tereza Lorenzová, Noemi Martináková, Petr Vašíček, Miroslava Vašíčková (klavír), Radim Král, Ondřej Králík, Veronika Lásková (zobcová flétna), Jana Stehlíková, Anna Vrzalová (zpěv), Jitka Večeřová (kytara).

   
  1. absolventský koncert
  Kamila GoldmanováJako každý školní rok patří měsíc květen absolventský koncertům. Na prvním koncertě našich absolventů se představí první část těch, kteří ukončují první, nebo druhý stupeň uměleckého vzdělávání. Jmenovitě to jsou: Libuše Babičková, Anežka Bartoňková, Marie Bednářová, Kamila Goldmannová, Hedvika Jebáčková, Victoria Kučerová, Adéla Kulíšková, Dagmar Lukasová, Kateřina Mátlová, Sabina Medunová, Jana Novotná, Jiří Pokorný, Elena Rozbořilová, Adéla Sáblíková, Kristýna Sedláčková, Barbora Toncerová, Ondřej Vitula a Alžběta Zavřelová.

   
  1. Absolventský koncert 2014/2015
  Na prvním absolventském koncertě ZUŠ Tišnov ve školním roce 2014/2015 svůj závěrečný výkon podalo 9 absolventů hudebního oboru. Jejich čísla byly rovnoměrně rozděleny do celého večera, čímž byla zajištěna pestrost celého večera. Absolventi se představili jak ve hře sólové, tak ve hře komorní (dua, tria).

   
  65 let ZUŠ Tišnov
  Dožít se šedesáti pěti let je dnes v životě jednotlivce důvodem k odchodu do důchodu. Šedesát pět let instituce - Základní umělecké školy Tišnov - bylo v průběhu školního roku 2013/2014 naopak podnětem ke zvýšenému pracovnímu úsilí. Vždyť instituce, která dosáhla takto požehnaného "věku", je ještě mladicí! Čtyři obory školy (hudební, literárně dramatický, taneční a výtvarný) se proto doslova předháněly ve svých aktivitách. Ať už jsou jejich sídla v budovách v Tišnově či jde o pobočky v Deblíně, Doubravníku, Drásově nebo Nedvědici.

   
  Vánoční koncert v Doubravníku
  V pondělí 16.12.2013 proběhl v budově ZŠ v Doubravníku vánoční koncert. Představili se na něm žáci zdejší pobočky ZUŠ v Tišnově, kteří zde studují hru na klavír a na kytaru.

  1. Absolventský koncert
  Na prvním absolventském koncertě školního roku 2012/2013 se představila první polovina absolventů hudebního oboru, a to ve zpěvu, ve hře na akordeon a ve hře na klavír.

   
  Vystoupení na zámku Žleby
  Dne 8.května 2011 žáci ZUŠ Tišnov z pobočky v Doubravníku společně se svým vyučujícím panem Liborem Janečkem hráli návštěvníkům zámku Žleby. Prohlídky, které se konaly od 9-18 hodin návštěvníkům zpříjemnili svým vystoupení v kytarovém triu a kvartetu.

  SLAVTE S NÁMI


  NAJDETE NÁS  E-ŠKOLA


  PODPORUJÍ NÁS