Škola     Hudební obor     Taneční obor     Dramatický obor     Výtvarný obor     Soubory     Projekty  
NAŠE ŠKOLA
Aktuálně
z Deblína
z Doubravníku
z D.Louček
z Drásova
z Nedvědice
CHVÁLÍ NÁS...
Rok 2019/2020
Archiv
ZUŠ a TV
ÚŘEDNÍ DESKA
Školní rok
Rozhodnutí ředitele
Povinné informace
Poptávky a výzvy
Výroční zprávy
Archiv VZ
STUDUJ U NÁS...
Školné
Přijímací zkouška
Přihláška
Odhláška
KONTAKTY
Škola
Naši učitelé
HISTORIE ŠKOLY
Z historie...
60.výročí
PODPORUJEME...
HA-KAPELA

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Okénko do pobočky....

Nedvědice

Pernštejnské slavnosti
8Svátek Cyrila a Metoděje, rytířské turnaje na hradu Pernštejně, ohňostroj na hladině rybníka, jízda parní lokomotivou a vystoupení dětí zdejší pobočky Základní umělecké školy Tišnov se již staly nedílnou součástí a zpestřením oslav prvního prázdninového týdne v Nedvědici..

2. absolventský koncert
Jitka VečeřováTýden po prvním absolventském koncertě následovala druhá vlna našich absolventůj jmenovitě: Iveta Loukotová (akordeon), Jan Čada (housle), Helena Bednářová, Kristýna Lipovská, Kristýna Lorenzová, Tereza Lorenzová, Noemi Martináková, Petr Vašíček, Miroslava Vašíčková (klavír), Radim Král, Ondřej Králík, Veronika Lásková (zobcová flétna), Jana Stehlíková, Anna Vrzalová (zpěv), Jitka Večeřová (kytara).

 
1. absolventský koncert
Kamila GoldmanováJako každý školní rok patří měsíc květen absolventský koncertům. Na prvním koncertě našich absolventů se představí první část těch, kteří ukončují první, nebo druhý stupeň uměleckého vzdělávání. Jmenovitě to jsou: Libuše Babičková, Anežka Bartoňková, Marie Bednářová, Kamila Goldmannová, Hedvika Jebáčková, Victoria Kučerová, Adéla Kulíšková, Dagmar Lukasová, Kateřina Mátlová, Sabina Medunová, Jana Novotná, Jiří Pokorný, Elena Rozbořilová, Adéla Sáblíková, Kristýna Sedláčková, Barbora Toncerová, Ondřej Vitula a Alžběta Zavřelová.

 
Pochvala za výchovný koncert
..ke stažení
 • Poděkování
 • Žáci nedvědické pobočky ZUŠ Tišnov připravili pro své spolužáky ze základní školy výchovný koncert.
  Můžeme se pochlubit veřejným poděkováním.

  Tříkrálové dozvuky
  2016nJaké dary přinesli Tři králové letos do nedvědické ZUŠ? Ty, které neslyšeli posluchači na předvánoční besídce. Repete měli některé mimořádné výkony, ty zazněly "před" i "po" svátcích klidu a míru, protože jenom cvičení dělá pružná těla a bystrou mysl.

  O tom co se vskutku stalo...
  IMG_3160O tom, že 15. prosince 2016 proběhl v nedvědické základní škole vánoční koncert. Rok s rokem se sešel a nově vymalovaná sněhobílá kreslírna navodila atmosféru blížících se očekávaných zimních svátků.

   
  Slavnosti Pernštejnského panství 2016
  Zlatej šíp, když slunce vyšle do polí, rozpálí zem chladnou, jahody když sládnou…….začíná první prázdninový týden a poněkolikáté se odehrávají také nedvědické Slavnosti Pernštejnského panství.

  Výchovný koncert v Nedvědici
  30. března 2016 připravili žáci nedvědické pobočky výchovný koncert pro své spolužáky, který se konal v kreslírně ZŠ Nedvědice.

  Krajské kolo soutěže Hry na EKN
  V Moravském Krumlově se 15. března 2016 konalo krajské kolo soutěže ve hře na elektronické klávesové nástroje.
  Za ZUŠ Tišnov a okres Brno-venkov ve třetí kategorii soutěžila Natálie Štarhová. V silné konkurenci se jí povedlo obsadit 3. místo a úspěšně reprezentovat nedvědickou pobočku naší ZUŠ.


  Nedvědický zpravodaj
  V Nedvědickém zpravodaji vyšel článek o pobočce ZUŠ Tišnov, která působí na ZŠ v Nedvědicích.

  Zpráva z okresního kola soutěže ve hře na EKN
  Natálka Štarhová nasadila nejen vysokou úroveň ve čtveřici skladeb, kterou publikum v hledišti slyšelo, zároveň žánr skladeb domaloval slamák, turban, apartní moravská hučka a klobouk fantoma opery.

  Běseda v Nedvědici
  řeč bude o besídce. Původní staroslovanská běseda, má slovní základ seď v slově seděti. Takže sedělo, skoro nesedělo se čtrnáctého lednového večera letošního roku, protože třída ZUŠ v Nedvědici je docela malá na tolik diváků...

  Den Seniorů
  Dne 2.10.2015 se žáci naší školy podíleli na kulturním programu při příležitosti Dne seniorů. Svátek oslavili obyvatelé Centra sociálních služeb na ulici Králové v Tišnově. Pestrý program, který zorganizovali zaměstnanci organizace, byl všemi návštěvníky oceněn velkým potleskem a radostí v očích seniorů.

  1. Absolventský koncert 2014/2015
  Na prvním absolventském koncertě ZUŠ Tišnov ve školním roce 2014/2015 svůj závěrečný výkon podalo 9 absolventů hudebního oboru. Jejich čísla byly rovnoměrně rozděleny do celého večera, čímž byla zajištěna pestrost celého večera. Absolventi se představili jak ve hře sólové, tak ve hře komorní (dua, tria).

   
  Slyšet nebo neslyšet?
  V neděli většinou nepracujeme. Co tedy děláme v předadvetní neděli po obědě? Pokud možno neusneme, přečteme programy nedvědického zpravodaje a vydáme se kulturně žít. 23. listopadu tohoto roku se nabízel školní koncert ZUŠ v místní škole. Proč jsme se ale měli vydat na školní koncert, když téměř každý našinec již má školní léta za sebou? Je to těžká úvaha.

   
  65 let ZUŠ Tišnov
  Dožít se šedesáti pěti let je dnes v životě jednotlivce důvodem k odchodu do důchodu. Šedesát pět let instituce - Základní umělecké školy Tišnov - bylo v průběhu školního roku 2013/2014 naopak podnětem ke zvýšenému pracovnímu úsilí. Vždyť instituce, která dosáhla takto požehnaného "věku", je ještě mladicí! Čtyři obory školy (hudební, literárně dramatický, taneční a výtvarný) se proto doslova předháněly ve svých aktivitách. Ať už jsou jejich sídla v budovách v Tišnově či jde o pobočky v Deblíně, Doubravníku, Drásově nebo Nedvědici.

   
  Slavnosti Pernštejnského panství
  Každoroční Slavnosti Pernštejnského panstvá by se nemohly obejít bez aktivity nedvědické pobočky ZUŠ Tišnov.

  Setkání harmonikářů Drahonín
  Dne 14.7.2013 pořádal obecní úřad v Drahoníně "Setkání harmonikářů". Žáci nedvědické pobočky se svojí učitelkou paní Nedomovou se těchto akcí pravidelně účastní....

  1. Absolventský koncert
  Na prvním absolventském koncertě školního roku 2012/2013 se představila první polovina absolventů hudebního oboru, a to ve zpěvu, ve hře na akordeon a ve hře na klavír.

   
  Pietní akt Horní Čepí
  Žáci nedvědické pobočky účinkovali při pietním aktu v Horním Čepí....

  MDŽ v Milasíně
  Dne 9.3.2013 pořádal obecní úřad v Milasíně oslavu Mezinárodního dne žen. V kulturním programu vystoupil Pavel Pokorný, žák nedvědické pobočky, který studuje hru na akordeon.

  Pernštejnské slavnosti 2012
  Článek, který hodnotí Pernštejnské slavnosti z roku 2012. Text zmiňuje i soubor Minimusic, který pracuje pod ZUŠ Tišnov který ke slavnostem přispěl svým vystoupením.

  Setkání harmonikářů Jámy
  Barbora Kroupová, Kristýna Lipovská, Eliška Večeřová a Pavel Pokorný z nedvědické třídy ZUŠ Tišnov se v neděli 20. května 2012 zúčastnili tradičního Setkání harmonikářů v Jámách (nedaleko Nového Města na Moravě). Ve svém vystoupení zahráli a zazpívali píseň Severní vítr autorské dvojice Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka....

  Pietní akt - Ujčov 2012
  Úterý 7. května si celá naše republika, a nejen ta, připomněla výročí konce II.světové války. Na řadě míst se konaly pietní a vzpomínkové akce. Stejně tak tomu bylo o v obci Ujčov. Na pietním odpoledni se podíleli i žáci naší školy...

  Třebíčská harmonika
  Dům zahrádkářů v Třebíči se v sobotu 24. září 2011 stal místem nesoutěžního setkání harmonikářů z celé republiky. Ve více než tříhodinovém programu zazněly krásné české, moravské a slovenské lidové písně, ale také světoznámé hity.

  Harmonikáři v Jámách
  Akordeonistka Barbora Kroupová, žákyně 2. ročníku hudebního oboru ZUŠ, se 5. června 2011 zúčastnila setkání harmonikářů v Jámách (u Žďáru nad Sázavou)....

   
  Setkání harmonikářů v Prosetíně
  II. Setkání harmonikářů v Prosetíně 12.3.2011 se zúčastnili žáci nedvědické třídy, kteří již vystupovali v Čebíně, ale navíc jsme přibrali další nadějné akordeonistky Annu a Elišku Večeřovi.

  Setkání harmonikářů v Čebíně
  Mladé akordeonové naděje Michaela Sedlářová, Barbora Kroupová a Pavel Vejrosta se zúčastnili 5.3.2011 Setkání harmonikářů v Čebíně....

  Nedvědičtí žáci na soutěži ZUŠ
  Začátek letošního roku se stal pro současné žáky i bývalé absolventy nedědické třídy ZUŠ Tišnov bohatým na dění i kulturní zážitky.
  Žáci Dominik Nedoma, Natálie Nedomová a Eliška Večeřová se 18.2.2011 zúčastnili školního kola akordeonové soutěže v kategorii komorní hry...


  SLAVTE S NÁMI


  NAJDETE NÁS  E-ŠKOLA


  PODPORUJÍ NÁS


  FINANCUJÍ NÁS