Škola     Hudební obor     Taneční obor     Dramatický obor     Výtvarný obor     Soubory     Projekty  
KONCERTNÍ RECITÁL
O projektu
Program
Výstupy (do 2010)
Výstupy (do 2015)
Výstupy (od 2016)
Reference
Články
Konference
Prezentace
INTEGROVANÝ RECITÁL
O projektu
Program
KLAVÍRNÍ SOUBOR
O projektu
Program
Výstupy
Reference
KLAVÍR VARHANNĚ
O projektu
Program
CLIL
O projektu
Program
Výstupy
Reference
Aktivity CLIL
Publikované práce
Nepublikované práce
Populární práce
Konference
Prezentace
Videa
Citace
O autorovi
Ocenění
CHRÁMOVÉ DÍLO
O projektu
Program
Výstupy
Videa
Reference
Články
AKČNÍ VÝZKUM
O projektu
PRAŽSKÝ HRAD
O projektu
Program

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Výstupy projektu Koncertní recitál (2011 - 2015)

Ročníkový klavírní recitál Hany Bartoňkové
Ve čtvrtek 14. května 2015 v Koncertním sále ZUŠ Tišnov si na své konto připsala (první) ročníkový klavírní recitál Hana Bartoňková, žákyně 2. ročníku I. stupně ze třídy učitele Zdeňka Vašíčka. Nemnohé žákyně školy, které zde dosud měly recitál, svým věkem osm let předběhla.
Program recitálu

 
Třetí klavírní recitál Anežky Bartoňkové
Žáci Základní umělecké školy Tišnov vystupují na besídkách i koncertech všeho druhu. Méně běžné jsou jejich koncertní recitály. V pátek 24. ledna 2014 v Koncertním sále ZUŠ Tišnov si na své konto připsala třetí klavírní recitál Anežka Bartoňková, žákyně 1. ročníku II. stupně ze třídy učitele Zdeňka Vašíčka.
Program recitálu

  
Druhý klavírní recitál Viktora Magyara
Vlastní recitál je jednou z mnoha možných aktivit žáka základní umělecké školy. Ten nejnovější - klavírní - proběhl v Koncertním sále ZUŠ Tišnov v pátek 21. června 2013. Klavírní recitál si připravil desetiletý Viktor Magyar, žák 3. ročníku I. stupně školy.
Program recitálu

 
Klavírní recitál Davida Kellnera
David Kellner je žákem přípravného ročníku hry na klavír na Základní umělecké škole Tišnov ve třídě učitele Zdeňka Vašíčka. V pondělí 2. dubna 2012 odehrál svůj první klavírní recitál. Jedenáct skladeb, z toho šest sólově a pět na čtyři ruce s učitelem, zahrnulo většinu hudebních epoch, které lze spojit s klavírem. Šlo o autorskou tvorbu hlavně z období hudebního klasicismu (Muzio Clementi, Johann Nepomuk Hummel, Jan Křtitel Vaňhal).
Program recitálu

  
Klavírní recitál Viktora Magyara
Klavírní recitál si připravil teprve sedmiletý Viktor Magyar, žák 1. ročníku I. stupně školy. Recitál měl těžiště v hudbě klasicismu (Colmar, Hummel, Jírovec, Müller, Türk, Vaňhal), obsáhl však i hudbu pro mládež z období romantismu (Oesten) a 20. století (Eben, Teml).
Program recitálu

 
Druhý klavírní recitál Anežky Bartoňkové
Žáci Základní umělecké školy Tišnov vystupují na besídkách i koncertech všeho druhu. Méně běžné jsou jejich koncertní recitály. Ve středu 13. dubna 2011 v Koncertním sále ZUŠ Tišnov si na své konto připsala druhý klavírní recitál Anežka Bartoňková, žákyně 5. ročníku I. stupně ze třídy učitele Zdeňka Vašíčka.
Program recitálu

 
SLAVTE S NÁMI


NAJDETE NÁSE-ŠKOLA


PODPORUJÍ NÁS


FINANCUJÍ NÁS