Škola     Hudební obor     Taneční obor     Dramatický obor     Výtvarný obor     Soubory     Projekty  
BAROCCO AGGIORNATO
Kdo jsme...?
Naše vystoupení
Jak hrajeme
Řekli o nás
UNDISTORTION
Kdo jsme...?
Naše vystoupení
Jak hrajeme
Řekli o nás
TOMBAND
Kdo jsme...?
HA-KAPELA
Kdo jsme...?
Naše vystoupení
MINIMUSIC
Kdo jsme...?
Naše vystoupení
Řekli o nás
Napsali o nás
PERNŠTEJN TRIO
Kdo jsme...?
Řekli o nás
Naše úspěchy
Jak hrajeme
CORPUS NOVUM
Kdo jsme...?
Naše vystoupení

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Barokní orchestr uspěl v Opavě

Setkávání žáků a pedagogů ZUŠ z různých koutů naší republiky se koná většinou pouze prostřednictvím různých hudebních soutěží. Proto nás velice potěšilo pozvání na nesoutěžní koncertní přehlídku mladých hudebníků do Opavy. Přehlídka nesla název Máme rádi baroko. Ani na okamžik jsme neváhali, vyplnili přihlášku a 24. března jsme s naším barokním souborem vyjeli do krásného prostředí Církevní konzervatoře v Opavě. Že se jedná o nesoutěžní přehlídku, bylo znát na každém kroku: srdečné přijetí, skvělá organizace, uvolněná přátelská atmosféra. Do pohodové nálady nás hned po příjezdu uvedl hlavní organizátor této akce Mgr. Petr Hanousek, který nás přivítal větou: "Nikam nepospíchejte, tady nejsme na soutěži, užívejte si to, vždyť to přece děláme, protože to máme
rádi". Největší předností ale byly výborné výkony žáků, kteří si nesoutěžní přehlídku užívali a na jejich výkonech to bylo nejen slyšet ale i vidět.

Moc si ceníme, že se tolik mladých muzikantů věnuje na vysoké úrovni interpretaci barokní hudby a že jsou mezi námi nadšenci, kteří dokážou takovou přehlídku zorganizovat. Velké poděkování patří všem členům našeho barokního souboru, kteří svým výkonem a výběrem ne zcela tradičního repertoáru zaujali a překvapili mnoho posluchačů této přehlídky, a skvěle reprezentovali tišnovskou ZUŠ.

Na příští ročník přehlídky už se moc těšíme, vždyť přece máme rádi baroko!

Marek Kubát    


  GALERIE
SLAVTE S NÁMI


NAJDETE NÁSE-ŠKOLA


PODPORUJÍ NÁS


FINANCUJÍ NÁS