Škola     Hudební obor     Taneční obor     Dramatický obor     Výtvarný obor     Soubory     Projekty  
BAROCCO AGGIORNATO
Kdo jsme...?
Naše vystoupení
Jak hrajeme
Řekli o nás
UNDISTORTION
Kdo jsme...?
Naše vystoupení
Jak hrajeme
Řekli o nás
TOMBAND
Kdo jsme...?
HA-KAPELA
Kdo jsme...?
Naše vystoupení
MINIMUSIC
Kdo jsme...?
Naše vystoupení
Řekli o nás
Napsali o nás
PERNŠTEJN TRIO
Kdo jsme...?
Řekli o nás
Naše úspěchy
Jak hrajeme
CORPUS NOVUM
Kdo jsme...?
Naše vystoupení

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
HA-KAPELA vystoupila....

Jak tišnovská Ha-kapela vyprodala Sokolovnu v Tišnově
Již delší dobu sleduji činnost hudebního uskupení, které je v Tišnově známo pod názvem Ha-kapela. Tato skupina mladých muzikantů, kteří začínali a působili v Základní umělecké škole v Tišnově pod vedením pana Ladislava Havlíka, s velkým, ale o to odpovědnějším přístupem ke kolektivní práci nepolevila, a i když se původně žáci a studenti tišnovských škol rozběhli trochu dále za studiem a zaměstnáním, do souboru, který pan Ladislav Havlík vlastně kdysi s dětmi vytvořil, se stále vracejí a nebo jsou jeho aktivními členy dosud

Ha-kapela: Triumf dokonalosti
Ha-kapela (= Havlíkova kapela) patří na Tišnovsku ke stálicím populární hudby. Je duchovním dítětem pianisty, jazzového aranžéra a kapelníka Ladislava Havlíka. Časem se stala legendou. Právě na legendu přišlo publikum ve dnech 23. a 24. listopadu 2013 do beznadějně vyprodaného tišnovského RockStar Café.

 
Ha-kapela maratónsky
V sobotu 26. května 2012 se ve velkém sále Městského kulturního střediska Tišnov uskutečnil koncert Ha-kapely (= Havlíkovy kapely). Kapela vystoupila v sestavě Naďa Bartoňková (klávesy), Jan Brdíčko (zpěv, bicí), Zuzana Brdíčková (zpěv, flétna), Jan Bytešník (bicí), Roman Havlík (alsaxofon, tenorsaxofon), Markéta Havlíková (klavír), Jan Lukas (trubka), Jan Pařízek (altsaxofon) a Marek Šikula (baskytara).

 
Výroční koncert Ha-kapely v roce 2011
V pátek 20. května 2011 se v tišnovském kině Svratka uskutečnil pravidelný koncert Ha-kapely (= Havlíkovy kapely). Výjimečný tím, že 1. uzavřel celou jednu decade její pravidelné koncertní činnosti, 2. představil první Digital Video Disc (DVD) této kapely a 3. zúčastnil se ho vzácný guest – spřízněný LSDa (= Lomnický sbor disharmonických amatérů).

SLAVTE S NÁMI


NAJDETE NÁSE-ŠKOLA


PODPORUJÍ NÁS


FINANCUJÍ NÁS