Škola     Hudební obor     Taneční obor     Dramatický obor     Výtvarný obor     Soubory     Projekty  
BAROCCO AGGIORNATO
Kdo jsme...?
Naše vystoupení
Jak hrajeme
Řekli o nás
UNDISTORTION
Kdo jsme...?
Naše vystoupení
Jak hrajeme
Řekli o nás
TOMBAND
Kdo jsme...?
HA-KAPELA
Kdo jsme...?
Naše vystoupení
MINIMUSIC
Kdo jsme...?
Naše vystoupení
Řekli o nás
Napsali o nás
PERNŠTEJN TRIO
Kdo jsme...?
Řekli o nás
Naše úspěchy
Jak hrajeme
CORPUS NOVUM
Kdo jsme...?
Naše vystoupení

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
UNDISTORTION ...... řekli o nás

"Téměř každý rok navštěvuji Svátek hudby v Tišnově, který je pořádán pod hlavičkou místní ZUŠ a města Tišnov. Vždy je to pro mě pohodový zážitek spojený s pohodovými lidmi a jsem velmi rád, že se něco takového organizuje. Tento ročník se myslím také velmi povedl a já si ho opět užil. Dokonce tu bylo i pár seskupení, které mi zůstaly v paměti - mezi nimi kapela Undistortion, kterou dodnes, když si na jejich vystoupení vzpomenu, mám v živé paměti.

Je to skupina žáků kolem učitele Marka Kubáta, která předvedla do té doby neviděný hudební program složený z velmi progresivních, kvalitních a málo hraných skladeb, pohybujících se na pozemí několika žánrů. Přiznám se, že jsem byl výběrem skladeb, provedením aranží a jejich interpretací velmi mile překvapen.

Považuji jejich vystoupení za takové, které tak nějak vybočovalo z řady a je dobré vědět, že na tišnovské "lidušce" se dělá i tato muzika. I když vím, že tišnovská ZUŠ má např. v jazzové hudbě dlouhou tradici, jsem rád, že se tato skupina nebojí jít do věcí od takových muzikantů jako jsou Pat Metheny, Ralh Towner atd.

Na závěr přeji všem zúčastněným hodně zdaru v této bohulibé práci ….jen tak dál…..už se těším na další ročník. "

Alexandr Harvan, Lomnice u Tišnova  


"Pořadatel je vždy potěšen, když na své akci může dát příležitost umělcům ze svého regionu. Potěšení je o to větší, když takové pozvání není jen úlitbou, ale umělec je skutečným obohacením programu. Podobně pozitivní pocit jsem měl z vystoupení souboru Undistortion na tradičním tišnovském benefičním festivalu Hudbou pro UNICEF. Nejenže z kapely čišela čirá radost z muzicírování, ale navíc celý repertoár zahrála profesionálně a s nadšením. Vedoucího souboru Marka Kubáta znám už mnoho let jako výtečného muzikanta a zároveň popularizátora hudby všech žánrů s důrazem na ty minoritní. Jeho práce na poli aranžérském a kapelnickém je neocenitelná a entuziasmus, který přenáší na své studenty - spoluhráče je zřídka vídaný. Doufám, že kapela Undistortion brzy na festival zavítá znovu."

Vilém Spilka, jazzman, spoluorganizátor Hudbou pro Unicef  


SLAVTE S NÁMI


NAJDETE NÁSE-ŠKOLA


PODPORUJÍ NÁS


FINANCUJÍ NÁS