Škola     Hudební obor     Taneční obor     Dramatický obor     Výtvarný obor     Soubory     Projekty  
Taneční obor
Aktuálně
ARCHIV
ŠVP, E-PŘIHLÁŠKA
Jak se příhlásit...
Soutěže
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Úspěšné zakončení školního roku v tanečním oboru

 Taneční obor jako každoročně připravil na konci května taneční koncerty pro naše příznivce, letos dokonce netradičně v počtu tří v termínu od 20. - 22. května 2015. Každý den divák vyděl jiná taneční čísla, celkově odtančilo 124 tanečnic a 5 tanečníků. Za tři dny jsme odtančili 47 tanečních čísel. Na jevišti mohl divák vidět různorodost v tanečních stylech od baletu až po scénický a lidový tanec. Bez pomoci rodičů a sponzorů by se nám nepovedlo všechny tyto tance obléci do nádherných kostýmů, za což jim patří velké poděkování.
všechny tři večery jsme si užívali plnými doušky a dokonce se mi podařilo připravit i překvapení pro naše tanečnice a tanečníky. Obrátili jsme si role a divák zatančil malou choreografii účinkujícím. Ovace byli veliké a úsměvy na tvářích všech vypovídali o nevšedním zážitku.

Třídenní taneční maratón jsme zakončili netradičně, účastí na mezinárodní baletní soutěži ,,Na špičkách" v sobotu 23. května v brněnském divadle Radost. Podařilo se nám vyhrát ve 3. kategorii ve skupinách s tancem Procházka zámeckou zahradou 3. místo a ve 2. kategorii ve skupinách 1. místo s tancem Tančící panenky. S medailí na krku a diplomem v ruce to bylo nejhezčí zakončení roční práce na tanečním sále.

Všem účinkujícím a divákům moc děkuji a přeji hezké prázdniny.

Markéta Chlubná    
(učitelka Tanečního oboru ZUŠ Tišnov)   

SLAVTE S NÁMI


NAJDETE NÁSE-ŠKOLA


PODPORUJÍ NÁS


FINANCUJÍ NÁS