Škola     Hudební obor     Taneční obor     Dramatický obor     Výtvarný obor     Soubory     Projekty  
Taneční obor
Aktuálně
ARCHIV
ŠVP, E-PŘIHLÁŠKA
Jak se příhlásit...
Soutěže
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Taneční koncerty

Ve dnech 23-24. května probíhaly v sále kina Svratka taneční koncerty. Každoroční taneční maraton neminul tišnovské publikum ani v letošním roce. V obou dnech se představili žáci tanečního oddělení, kteří si pod vedením paní učitelky Chlubné připravili nádherné dva večery.

V kombinaci s profesionálním osvětlením měli rodiče nezapomenutelný zážitek, který vyvolal slzy dojetí. A to je pro naši školu, ale zejména pro paní učitelku Chlubnou to největší ocenění.

Mgr.Tomáš Zouhar  
(ředitel školy)  

 "Vážený pane řediteli, děkujeme Vám a samozřejmě paní učitelce Chlubné, nejen za krásný umělecký zážitek po oba dny tanečního maratonu, ale i za celoroční přípravu a vedení dětí.
Přejeme hodně energie a síly do další práce!
Srdečně zdraví Švecovi

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za krásný kulturní zážitek, který jsem měla možnost společně s ostatními rodiči, přáteli a známými prožít ve velkém sále kina Tišnov při příležitosti tančeního koncertu žáků z Vaší ZUŠ. Jako ředitelka malotřídní školy mám s prací s dětmi zkušenosti, a tak velice dobře vím, jak náročné je připravit, nachystat, zorganizovat a realizovat takovouto akci. Obzvláště si cením práce paní učitelky Markéty Chlubné. Vážím si jejího nasazení, entuziasmu a energie ,se kterou vede všechny tanečníky k lásce k tanci, pohybu i kultuře jako takové. Její hodiny jsou vysoce profesionální a přitom při nich není nuda, což je jev vskutku ojedinělý.
Přeji Vám spoustu takovýchto povedených vystoupení a profesionálních pedagogů, protože pak budou všechny děti, co navštěvují Vaši ZUŠ spokojené, šťastné a usměvavé přesně tak, jak jsme je měli možnost vidět ve čtvrtek v tišnovském kině.
Se srdečným pozdravem Mgr. Ilona Lukášková


  GALERIE
SLAVTE S NÁMI


NAJDETE NÁSE-ŠKOLA


PODPORUJÍ NÁS


FINANCUJÍ NÁS