Škola     Hudební obor     Taneční obor     Dramatický obor     Výtvarný obor     Soubory     Projekty  
Taneční obor
Aktuálně
ARCHIV
ŠVP, E-PŘIHLÁŠKA
Jak se příhlásit...
Soutěže
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Taneční koncerty - poděkování
Je středa ráno a já se doma budím do květinami provoněného bytu. Kytice jsou všude okolo a to nejen ve vázách. Je jich totiž tolik, že musím zabavit všechny manželovy pivní půllitry a dokonce i dózu na piškoty pro psa.

Na tváři se mi klube spokojený úsměv, když si vzpomenu na uplynulé dva dny a jsem v tu chvíli moc šťastná. V hlavě si zpětně přehrávám detaily generálních zkoušek a hlavně oba dva večerní koncerty.

Atmosféra, která panuje v zákulisí je hektická a pro mne chvílemi i infarktová, přesto ale nádherná. Ať už jsou to v pondělí děti, které mají dnes své jevištní vystoupení poprvé, nebo v úterý absolventky jejichž choreografie už musí snést i přísná kritéria. Ti i všichni ostatní účinkující prochází před samotným tanečním koncertem poslední úpravou kostýmů, česáním, kontrolou všech rekvizit a pak už netrpělivě čekají až přijde ten okamžik a oni se ocitnou na nasvíceném jevišti před zraky diváků.

Těch diváků, kterým nesmím zapomenout moc a moc poděkovat i za všechny účinkující, neboť byli skvělí po oba dva večery. Jejich potlesk a nadšené volání po každém tanečním čísle byli tou nejlepší odměnou a zároveň povzbuzením pro ty, kteří takříkajíc nesli svoji kůži na trh. Vytvořili báječnou atmosféru, která se tak přenesla i do zákulisí a proto je i jejich zásluha, že žáci zatančili svá čísla bravurně a s úsměvem na tváři.

Tímto všem mým žákům mockrát děkuji za dva dny plné tance a věřím, že další probuzení s tak krásnými vzpomínkami mne ještě čekají!
Krásné léto všem!

Markéta Chlubná    
(učitelka Tanečního oboru ZUŠ Tišnov)    


  GALERIE
SLAVTE S NÁMI


NAJDETE NÁSE-ŠKOLA


PODPORUJÍ NÁS


FINANCUJÍ NÁS