Škola     Hudební obor     Taneční obor     Dramatický obor     Výtvarný obor     Soubory     Projekty  
Taneční obor
Aktuálně
ARCHIV
ŠVP, E-PŘIHLÁŠKA
Jak se příhlásit...
Soutěže
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Krajské kolo soutěže tanečního oboru základních uměleckých škol

Pro nás tanečníky nastal den D 16. 4. 2015, když se konalo krajské kolo tanečních oborů ZUŠ, do něhož se nám úspěšně probojovali žáci se třemi choreografiemi. I. kategorie tanec ,,Dobré ráno", III. kategorie tanec ,,Voda" a V. kategorie tanec ,,Tmavá či světlá". V sedm hodin ráno nastoupili nejmladší a nejstarší do autobusu a plni očekávání jsme vyrazili směr Blansko, kde se soutěž konala. Po prostorových zkouškách na jevišti zasedla pětičlenná porota na balkon, aby nebyla nikým a ničím rušena a mohlo se v deset hodin začít.

V dopoledních hodinách soutěžili žáci v nejmladší a nejstarší kategorií. Žáci III. kategorie soutěžili až odpoledne, protože ráno dělali zkoušky na gymnázium. Nevím, kdo byl během celého dne víc nervózní, zda já nebo moji svěřenci, ale vše odtančili skvěle. Jsem hrdá na to, jak náročný den zvládli. I když se nám nepovedlo postoupit do dalšího kola, potěšilo nás ZVLÁŠTNÍ OCENĚNÍ POROTY za účelné využití rekvizity a tématické zpracování za tanec "Voda".

Pokud chcete vidět naše soutěžní i nesoutěžní taneční čísla, jste srdečně zváni na TANEČNÍ KONCERTY, které budou probíhat 20., 21. a 22. května v tišnovském kině Svratka. Všem moc děkuji za skvělou reprezentaci našeho tanečního oboru a divákům za podporu. Takže v květnu na viděnou! :

Markéta Chlubná   
učitelka Tanečního oboru   

SLAVTE S NÁMI


NAJDETE NÁSE-ŠKOLA


PODPORUJÍ NÁS


FINANCUJÍ NÁS