talent

Talentové zkoušky

Autor:
Mgr. Tomáš Zouhar

Informace pro zájemce o studium na ZUŠ Tišnov ve školním roce 2024/2025.

Přijetí do ZUŠ je podmíněno podáním přihlášky a vykonáním talentové zkoušky. K talentové zkoušce se není nutno nijak připravovat - pedagogům jde o zjištění míry talentu pro zvolené vzdělávací zaměření. V případě, že máte pro své dítě zájem o více studijních zaměření, musíte pro každé studijní zamření vyplnit samostatnou přihlášku.

Při vyplňování přihlášky si můžete vybrat ještě volý termín talentové zkoušky.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 15.4.2024

Termíny talentových zkoušek na pobočkách ZUŠ Tišnov

Pobočka Deblín

29.4.2024 Výtvarný obor (malba) 14:00 – 17:00 učebna VV (ZŠ Deblín suterén)
28.5.2024 Hra na kytaru
Hra na flétnu (zobcová, příčná)
Hra na klavír
15:30 – 17:00 učebna ZUŠ (ZŠ Deblín suterén)
30.5.2024 Hra na kytaru
Hra na flétnu (zobcová, příčná)
Hra na klavír
15:30 – 17:00 učebna ZUŠ (ZŠ Deblín suterén)

Pobočka Dolní Loučky

22.5.2024 Hra na flétnu (zobcová)
Hra na žesťové nástroje
13:00 – 16: 30 učebna ZUŠ (budova ZŠ)
24.5.2024 Hra na EKN
Hra na klavír
14:00 – 14:45
16:00 – 16:30
 
učebna ZUŠ (budova ZŠ)

Pobočka Doubravník

20.5.2024 Hra na klavír 13:00 – 17:00 učebna ZUŠ (budova ZŠ)

Pobočka Předklášteří

21.5.2024 Hra na klavír 13:00 – 17:00 učebna ZUŠ (sportovní hala vedle ZŠ)

Pobočka Nedvědice

22.5.2024 Hra na klavír
Hra na akordeon
Hra na EKN (Keyboard)
13:00 – 14:00 učebna ZUŠ (budova ZŠ)

 

Termíny talentových zkoušek na hlavní budově Tišnov

Přípravná hudební výchova (PHV)

22.5.2024 učebna PHV - 1. patro Riegrova 14:15 všichni najednou

Akordeon

21.5.2024 učebna č. 6 – Dana Morysová 13:00 – 17:00 dle rezervačního systému

Bicí nástroje

20.5.2024 učebna bicích – suterén ZUŠ Tišnov 13:00 – 17:00 dle domluvy s učitelem
21.5.2024 učebna bicích – suterén ZUŠ Tišnov 13:00 – 17:00 dle domluvy s učitelem
22.5.2024 učebna bicích – suterén ZUŠ Tišnov 13:00 – 17:00 dle domluvy s učitelem

Dechové nástroje (lesní roh, příčná flétna, saxofon, trubka, tuba, zobcová flétna)

20.5.2024 učebna 14A 13:00 – 15:30 dle rezervačního systému
22.5.2024 učebna 14A 13:00 – 15:30 dle rezervačního systému

Kytara (basová, elektrická, klasická) 

20.5.2024 Marek Kubát
Marko Pešek
Miroslav Ševčík
Kateřina Kessnerová
  dle domluvy s učitelem
21.5.2024 Marek Kubát
Marko Pešek
Miroslav Ševčík
Kateřina Kessnerová
  dle domluvy s učitelem
22.5.2024 Marek Kubát
Marko Pešek
Miroslav Ševčík
Kateřina Kessnerová
  dle domluvy s učitelem
23.5.2024 Marek Kubát
Marko Pešek
Miroslav Ševčík
Kateřina Kessnerová
  dle domluvy s učitelem

Smyčcové nástroje (housle, violoncello)

23.5.2024 učebna č. 7 13:00 – 16:30 dle rezervačního systému
24.5.2024 učebna č. 7 13:00 – 16:30 dle rezervačního systému

Klavír

20.5.2024 Libor Bartoník, taneční sál
Libor Bartoník, učebna 9
13:00 – 14:30
16:00 – 17:30
 
  Jan Telecký, koncertní sál ZUŠ
Jan Telecký, učebna 6
12:40 – 14:30
14:45 – 16:00
 
  Zdeněk Vašíček, učebna 14B 13:00 – 17:00  
  Jitka Zavřelová, učebna 11 14:30, 15:30, 16:15 1 uchazeč na termín
21.5.2024 Libor Bartoník, taneční sál
Libor Bartoník, učebna 8
13:00 – 14:30
16:00 – 17:30
 
  Zdeněk Vašíček, učebna 14B 13:00 – 17:00  
  Jitka Zavřelová, učebna 11 14:00, 14:45, 15:40, 16:30, 17:20 1 uchazeč na termín
22.5.2024 Libor Bartoník, učebna 15 16:00 – 17:30  
  Jitka Zavřelová, učebna 11 14:10, 15:00, 15:50, 16:40, 17:20 1 uchazeč na termín
23.5.2024 Libor Bartoník, taneční sál 12:30 – 14:15  
  Jan Telecký, učebna 10 12:40 – 16:00  
  Zdeněk Vašíček, učebna 14B 13:00 – 17:00  
  Jitka Zavřelová, učebna 11 14:10, 15:00, 15:50, 16:40, 17:20 1 uchazeč na termín
24.5.2024 Libor Bartoník, učebna 7 12:45 – 13:30  
  Zdeněk Vašíček, učebna 14B 13:00 – 17:00  

Sólový zpěv

21.5.2024 Ivana Pavlů, učebna č. 15 13:00 – 16:30 dle rezervačního systému
24.5.2024 Ivana Pavlů, učebna č. 15
Marie Bednářová, učebna č. 1
13:00 – 16:30 dle rezervačního systému

Literárně-dramatický obor

3.6.2024 Jakub-Vladislav Štrejn, učebna Riegrova 13:00 – 17:30 dle rezervačního systému
4.6.2024 Jakub-Vladislav Štrejn, učebna Riegrova 13:00 – 17:30 dle rezervačního systému

Taneční obor

3.6.2024 Markéta Chlubná, taneční sál 13:00 – 17:30 dle rezervačního systému
4.6.2024 Markéta Chlubná, taneční sál 13:00 – 17:30 dle rezervačního systému

Výtvarný obor

20.5.2024 Malba, Multimédia, učebna VO Riegrova 13:00 – 17:30 dle rezervačního systému
21.5.2024 Malba, Multimédia, učebna VO Riegrova 13:00 – 17:30 dle rezervačního systému
22.5.2024 Keramika, učebna VO Riegrova 13:00 – 17:30 dle rezervačního systému

Chceš studovat na ZUŠ Tišnov?

Rádi vás vezmeme mezi sebe
Studuj u nás!