bicí 2

Máme stříbro z krajského kola bicích

25. března proběhlo krajské kolo soutěže ve hře na bicí nástroje. Ondřej Šlancar, který jako jediný z naší školy postoupil do tohoto okresního kola obstál v nemalé konkurenci a vybubnoval krásnou stříbrnou pozici.

Organizátorem krajského kola soutěže se ujala brněnská ZUŠ Veveří, soutěžilo se v prostorách brněnské Konzervatoře. V odborné porotě usedli Mgr. Ctibor Bártek (Konzervatoř Brno), prof.MgA. Martin Opršál (JAMU Brno), MgA. Martin Švec (ZUŠ Veveří), MgA. Pavel Bříza (Petr Bende band), BcA. Jan Nepodal (ND Brno). Funkce tajemníka se ujal MgA. Martin Kleibl, Ph.D. z pořádající ZUŠ.

Gratulujeme soutěžícímu Onřejovi Šlancarovi a také jeho učiteli BcA. Radimu Večeřovi za přípravu, kterou tomuto klání věnovali. Na stejné soutěži se sejdeme za tři roky!