Absolventi

Výstava prací absolventů Výtvarného oboru

Vernisáží dne 16.června 2021 jsme otevřeli výstavu absolventských prací. Klára Cacková, Alexandra Jedličková, Karolína Kadlecová a Klára Tichá jsou čtyři absolventky Výtvarného oboru, jejichž závěrečné práce můžete vidět ve výstavním prostoru na schodišti hlavní budovy školy na ulici Dvořáčkové v Tišnově.

Je až k údivu, jak kvalitně, s jakou pečlivostí a kreativním přístupem absolventky zpracovaly výtvarná témata, které si sami vybraly. Jejich práce opravdu stojí za vidění, proto si na ně vzpomeňte až půjdete okolo školy, anebo dojděte zcela cíleně. Výstava se nachází mezi 1. a 3 podlažím na podestách schodiště. Otevřeno v otevírací dny školy (Po-Pá 13-17). Neváhejte, než nám školu zase zavřou!

Poděkování patří paní učitelce Zuzaně Randuchové za pedagogické vedení žákyň, panu učiteli Marku Kubátovi a jeho žákovi Jakubovi Čadovi za kulturní obohacení vernisáže.