Reference projektu Klavírní soubor

"Naše děti měly možnost vyzkoušet si víceruční (čtyř-, šesti-, osmi- a desetiruční) hru na klavír. Jakmile děti překonaly počáteční těžkosti, už se na společné muzicírování těšily a dělalo jim radost. Mohu říci, že víceruční hra v klavírním souboru byla pro naše děti i pro celou naši rodinu příjemným dobrodružstvím."

Ing. Alena Lavičková, matka Josefa, Jany, Františka, Anny a Antonína Lavičkových (vyjmenováni od nejstaršího; žáci ve hře na klavír a/nebo varhany postupně 1997-2010)
 

"V rámci tohoto projektu jsem měl možnost sejít se společně se svými dvěma syny, Davidem a Martinem, u šestiručního klavíru i vystoupit veřejně na koncertech školy jako host. Největší zážitek byl hudební - pro nás nevídaných šest současně hrajících rukou a těch znějících tónů! Vytvořili jsme si opravdový rodinný soubor. A za to těm, kteří nám to umožnili, děkujeme."

Ing. Milan Bauer, otec Davida, Martina a Michaela (vyjmenováni od nejstaršího; žáci ve hře na klavír a částečně i na varhany postupně 1997-2010)
 

"V klavírním souboru byla zábava. Těšila jsem se na něj. Při veřejném vystoupení jsem si byla mnohem jistější než jako sólistka."

Jana Slezáková, žákyně ve hře na klavír 2003-2010
 

Chceš studovat na ZUŠ Tišnov?

Rádi vás vezmeme mezi sebe
Studuj u nás!