Advent

Adventní hudební kalendář

Autor:
Mgr. Tomáš Zouhar

Hudební adventní kalendář pro rok 2023 je společným dílem kolektivu ZUŠ Tišnov. Cílem projektu bylo natočit 24 videí, které budou postupně zveřejněny podobně, jako si každý den od 1. do 24. prosince vyloupneme čokoládovou sladkost z "mlsacího" adventního kalendáře. 

Děkujeme všem, kteří jej shlédli. Děkujeme za ohlasy v podobě milých emailů a zpráv, které jsme od vás obdrželi. Je to pro nás všechny velmi motivující!

 

 

Kdo se do projektu zapojil?

Do projektu se zapojilo 21 kolegů napříč všemi obory ZUŠ a několik desítek žáků. Natočili jsme přes 40 videí, ze kterých jsme společně vybrali 23, které jsme umístili do Adventního kalendáře. 24. prosince vás hudebně pozdraví kolektiv učitelů ZUŠ.

Videa žáků, která se do Adventního kalendáře nedostala využijeme k výrobě adventních medailonků, kterými mohou žáci potěšit své příbuzné, známé a kamarády.

Ohlédnutí za adventním kalendářem

S velkým očekáváním jsme vyhlíželi konec kalendářního roku proto, abychom provedli vyhodnocení našeho společného projektu Adventní hudební kalendář. A zde jsou některá statistická data:

  • Aplikaci v Google Play si stáhlo více jak 100 uživatelů
  • 715 je rekordní počet shlédnutí jednoho videa z kalendáře
  • 255 je průměrný počet shlédnutí každého videa z našeho kalendáře.

Aplikace v Google Play

Aplikaci z Google Play, kterou jste si nainstalovali nemusíte z vašich  zařízení odinstalovat. Ve spolupráci se společností Inited Solutions chystáme další využití. Vyčkejte na aktualizaci aplikace.

Celý adventní kalendář zde

Děkujeme společnosti Inited Solutions za naprogramování webové a mobilní aplikace

Chceš studovat na ZUŠ Tišnov?

Rádi vás vezmeme mezi sebe
Studuj u nás!