Reference projektu Chrámové dílo / Chrámové poselství

"Byli jsme velmi potěšeni. Zážitek to byl opravdu nezapomenutelný! Vše nejlepší a hodně dalších podobných úspěchů."

Jitka Pokorná s rodinou (13.1.2012)

"Adventní chrámové dílo ... je ukázkou, jak by mohly vypadat koncerty základních uměleckých škol v adventě."

P. PhDr. Karel Cikrle, Biskupství brněnské, Středisko pro liturgickou hudbu (2001)

"Oceňuji velmi nejenom intuici, se kterou bylo toto dílo komponováno, ale zejména cílevědomou vytrvalou práci a nadšení, se kterým pedagogové této školy dílo připravili. Patří jim za to dík a uznání."

"Jde o unikátní, novou věc, která přinese do tohoto (tišnovského kulturního) repertoáru mnoho krásného ... ."

Ing. Petr Fruhwirt, starosta Tišnova (2001)

"K vrcholům práce školy se řadí ... Vánoční chrámové dílo ... . Dva sbory - dospělých a dětský - a dva instrumentální soubory - učitelský a žákovský - i průvodní slovo žáků literárně dramatického oboru, propojení formou videoprojekce s výtvarným a tanečním oborem školy bylo nestandardním pojetím oslavy příchodu Krista."

Dr. Karel Fic, předseda Kulturní komise MěZ Tišnov (2000)